Поширені запитання наших клієнтів

Як я можу зробити замовлення?

Для розміщення замовлення вам необхідно зв’язатися з менеджером торгового відділу за телефоном або за допомогою форми швидкого замовлення на сайті. Телефони торгового відділу: +380504500570, +380969597222. Або зробити запит на електронну пошту hello{собака}ukrsoda.com

Де я ще можу придбати вашу продукцію?

Придбати продукцію ви можете, тільки зв’язавшись з нашими менеджерами. Така схема замовлення дозволяє підібрати саме ті матеріали та умови, які дійсно потрібні вашому бізнесу.

Чи можу я змінити замовлення?

Так. Ви завжди можете відкоригувати замовлення перед оплатою, зв’язавшись зі службою клієнтського сервісу в будь-який зручний для вас робочий час.

Я можу замовити на товар якого немає в наявності?

Так. Залежно від обсягу ми можемо доставити товар для вас на замовлення. Також менеджер на ваше прохання завжди зможе вас повідомити про новий прихід очікуваного товару.

Як я можу відстежити своє замовлення?

Ви завжди можете зв’язатися з вашим менеджером і уточнити у нього як справи із замовленням. Ми завжди повідомляємо наших клієнтів про важливі стадії виконання замовлення, такі як навантаження на транспорт, готовність продукції до відправки, питання супроводжуючих паперів.

Коли я отримаю замовлений товар?

Термін готовності продукції до відправки покупцю або самостійного забору продукції зі складу завжди обумовлюється вашим консультантом при оформленні замовлення. У середньому термін готовності продукції становить від однієї до трьох робочих днів.

Який спосіб доставки мені краще обрати?

У нас завжди є кілька варіантів доставки для вас. Залежно від обсягу замовлення ми пропонуємо послуги або логістичних компаній, таких як Нова Пошта або Делівері, або перевізників найманим транспортом. Для орієнтира можна розглядати такі варіанти. Якщо вага вашого замовлення:

 • від 25 до 300 кг. – ідеальний варіант Нова Пошта, Нічний Експрес та подібні служби, які проводять обслуговування у ваших населених пунктах;
 • від 300 до 1000 кг. – доставка до дверей вашого складу логістичною службою Raben Україна.
 • від 1 тони до 22 тон – найманий попутний або окремий транспорт, який так само доставить товар до вас на склад.
 • 25 тон чи вантаж у контейнері – тут два варіанти.
  Перший – доставка автомобільним контейнеровозом до вас на склад під розвантаження. Другий – доставка засобами залізничного транспорту.

У кожного з перевізників є свої сильні і слабкі сторони, а також обмеження на вантажі, що перевозяться.

Отримати рекомендації щодо оптимальних засобів доставки ви завжди можете у наших менеджерів, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом!

Скільки часу йде на доставку?

Середній час доставки – 48-72 години з моменту оформлення замовлення.Ми намагаємось робити відправку вантажів на наступний робочий день після замовлення продукції. Час доставки хімічної продукції на пряму залежатиме від обраного способу доставки та населеного пункту, куди повинна йти продукція.

Чи є можливість прискорити доставку замовлення?

У деяких випадках так. Але ви повинні розуміти, що додаткові грошові витрати неминучі. Ми завжди на чеку ваших потреб і готові викластися щоб встигнути, але спрацьовує це, на жаль, у 2-х з 10-ти випадків. Тому, будь ласка, робіть замовлення вчасно з урахуванням мінімального часу обробки 48-72 години робочого часу.

Якими службами можлива доставка?

Наша компанія має договори про перевезення хімічної сировини з усіма провідними транспортними компаніями України. У кожного з перевізників є свої сильні і слабкі сторони, а також обмеження на вантажі, що перевозяться. Отримайте консультацію щодо оптимальної доставки товарів у наших фахівців за номерами +380504500570 або +380969597222

 • Автолюксс
 • Делівері
 • Нова Пошта
 • Міст-Експрес
 • Нічний експрес
 • САТ
 • Рабен Україна

Ви можете доставити замовлення залізничний транспорт?

Так, але є певні умови. Для оптимального використання дешевизни тарифу на послуги залізничних перевезень ми пропонуємо три типи вагонів:

 • Фітингові платформи для транспортування контейнерів. Ідеальне співвідношення ціни/якості досягається при розміщенні двох 20″ футових контейнерів по краях платформи залишаючи місце для маневрів автонавантажувача. Також, для простоти розуміння ми називаємо це FCL Full Container Load. Наприклад, коли ви запитуєте SBC FCL, для нас відразу ясно – Sodium BiCarbonate (сода харчова, або бікарбонат натрію), 25 тон. тобто повний контейнер – FCL, он же Full Container Load.
 • Криті вагони для доставки однорідних чи збірних вантажів. В даному випадку вантажі швидше за все будуть у мішках або біг-бегах і на палетах, за винятком без.
 • Відкриті напіввагони для доставки насипних вантажів або вантажів упакованих у біг-беги.

Деталі обслуговування залізничних перевезень, такі як акредитація, подача та забір вагонів, ви завжди можете обговорити з нашими менеджерами.

Я можу повернути замовлену продукцію чи змінити іншу?

Швидше за все, що ні. Ми надаємо вам всю документацію, яка необхідна для встановлення якісних характеристик потрібного вам продукту, за домовленостями з менеджерами ви завжди можете отримати зразки бажаної продукції. Для цього вам потрібно зв’язатися з консультантом по телефону або зробити запит на електронну пошту doc{собака}ukrsoda.com. Телефоны для связи: +380504500570, +380969597222

Але якщо станеться ситуація, яка об’єктивно вимагатиме заміни товару, ви завжди зможете це залагодити з нашими менеджерами клієнтського сервісу.

Код Найменування  Опис

ROL

РУЛОН

Паковальна одиниця циліндричної форми, що представля єсобою стрічку гнучкого матеріалу, змотану в трубу (трубку) або намотану на жорстку гільзу, вал.

PLT

ПІДДОН/ПАЛЕТА

Платформа, яка використовується для утримання товару у зборі під час транспортування. Безповоротні палети (піддони) найчастіше виготовляються з м’яких порід деревини, такі піддони утилізуються разом із пакувальним матеріалом. Вони характеризуються дуже простою конструкцією, яка дозволяє їх піднімати тільки з двох протилежних сторін. Упаковка у формі коробки, що виготовляється з однієї заготівлі,

PA

ПАЧКА

Упаковка, яка закривається клапанами.

PESAK

Мішок поліетиленовий

Транспортна м’яка тара, що має корпус у формі рукава, з дном та відкритим верхом або закритим верхом із клапаном, місткістю понад 20,0 дм3.

PPSAK

Мішок поліпропіленовий

Транспортна м’яка тара, що має корпус у формі рукава, з дном та відкритим верхом або закритим верхом із клапаном, місткістю понад 20,0 дм3.

CRDSAK

Мішок паперовий

Транспортна м’яка тара, що має корпус у формі рукава, з дном та відкритим верхом або закритим верхом із клапаном, місткістю понад 20,0 дм3.

CAR

КУБОВИЙ КОНТЕЙНЕР (IBC) ЖОРСТКИЙ

Жорсткий середньотоннажний контейнер, що прикріплений до піддону або має вбудований піддон. Контейнер використовується для транспортування та зберігання рідин та іншої сипучої продукції. Конструкція та матеріали контейнера вибираються в залежно від сфери застосування. Існують різні види даного контейнера: – Складний кубовий контейнер, – Пластиковий кубовий контейнер, – кубовий контейнер у металевій решітці, – кубовий контейнер із сталі, – кубовий контейнер із нержавіючої сталі.

ZU

БІГ БЕГ

Гнучкий контейнер для транспортування або зберігання рідин та іншої сипучої продукції. Конструкція та матеріали контейнера вибираються в залежності від сфери застосування.

TNK

КАНІСТРА

Тара з корпусом, що має в перерізі, паралельному дну, форму, близьку до прямокутної, з пристосуванням для перенесення, зливною горловиною та кришкою з затвором.

CTN

ГОФРОКОРОБ

Короб з гофрокартону, як правило, з чотириклапанним дном і кришкою, проте допускаються та інші варіанти виконання клапанів з урахуванням особливостей упаковується.

BXT

ВЕДРО

Ємність частіше у формі циліндра або усіченого, що звужується до дну, конуса, з плоским або увігнутим дном, зі знімною кришкою, з однією або двома ручками.

BOT

ПЛЯШКА

Споживча тара, що має циліндричний корпус, що переходить у вузьку горловину, передбачену для закупорювання, з плоским або увігнутим дном. Деякі види тари з короткою горловиною нагадують банку. Поперечний переріз корпусу може бути круглим, овальним, квадратним або комбінованим. форми. Як правило, пляшки роблять зі скла або пластмаси, але також можуть бути зроблені з глини чи металу. Пляшка може бути одноразовою, переробною, багаторазовою.

MBBL

БОЧКА МЕТАЛЕВА

Контейнер циліндричний форми із зафіксованим дном, верхня частина (кришка) може бути як знімається, так і зафіксованою.

PBBL

БОЧКА ПЛАСТИКОВА

Контейнер циліндричний форми із зафіксованим дном, верхня частина (кришка) може бути як знімається, так і зафіксованою.

DRM

Барабан

Транспортна тара, що має гладкий або гофрований корпус циліндричної форми, без обручів або зигів катання, з плоским дном і кришкою або без неї. Найчастіше корпус виготовляється з картону, дно і кришка – з металу.